VIII etap

już w sprzedaży

poznaj etap

VIII etap w pigułce

3
budynki
88
mieszkań dla: rodzin, par, singli, seniorów
40-87m²
szeroki wachlarz metraży
2/3/4
funkcjonalnych pokoi
plac zabaw
ogrody deszczowe
zielony dziedziniec system nawadniania roślin
wózkownia, pomieszczenie administracyjne i dla ochrony
rowerowy raj: stojaki, stacja naprawy rowerów
monitoring, ochrona, kontrola dostępu
eleganckie części wspólne – gresy, portale, wycieraczki systemowe
okablowanie do TV cyfrowej i szybkiego internetu
w wybranych mieszkaniach okna o podwyższonych parametrach akustycznych
1 lokal usługowy

Dzielnica "Wiślany Mokotów"

Wiślany Mokotów to już marka sama w sobie. Rejon, w którym wygodnie i bezpiecznie mieszka już kilka tysięcy osób. Za rogiem robią zakupy i odwiedzają fryzjera, umawiają się na pizzę lub na kawę, spacerują i korzystają z uroków terenów zielonych. Dominują tutaj kameralne, zatopione w zieleni budynki. Mieszkańcy „Wiślanego” mają do dyspozycji pełną infrastrukturę - nowe ulice, jak choćby wybudowane przez nas fragmenty ulic: Ananasowej, Bluszczańskiej, Pułku AK „Waligóra”, Grupy AK „Krybar”, AK „Jeleń”, Marii Cetysówny czy AK „Bałtyk”. Budujemy kolejne. Zawsze oprócz jezdni powstają chodniki i latarnie. Tam, gdzie można, wytyczamy ścieżki rowerowe i miejsca postojowe, a także urządzamy zieleń przyuliczną. Tak będzie i przy nowym etapie.

Lokalizacja Etap VIII Wiślany Mokotów

ósemka – jak to będzie?

W tym etapie powstaną zaledwie 3 niewysokie budynki. Znajdzie się w nim 88 mieszkań i lokal usługowy. Elewacje będą nawiązywały do wcześniejszych etapów. Klasyczna i ponadczasowa paleta kolorów sprawdzi się i tym razem. Projektant wybrał biel, odcienie brązu, beżu i szarości. Większość mieszkań będzie miało balkon albo ogródek. W garażu podziemnym znajdą się miejsca postojowe zarówno pojedyncze, jak i rodzinne. A nasze, legendarne rozkłady mieszkań sprawią, że każdy znajdzie coś dla siebie. Metraże zaczynają się od 40 m kw.

zieleń i odpoczynek

Plac zabaw oraz zielone tereny między budynkami pozwolą na odpoczynek. Architekci krajobrazu ustawią nowoczesne meble miejskie – ławki, kosze, latarnie, leżaki. Pojawi się różnorodna roślinność: drzewa, krzewy oraz trawy ozdobne, byliny i pnącza. Nie zapomnieliśmy o ekologii – niektóre z roślin będą antysmogowe i miododajne. Co więcej, aby zatrzymać wodę opadową na osiedlu, zaplanowaliśmy ogrody deszczowe, a osiedlowa zieleń zostanie wyposażona w system nawadniania.

Elegancko i spójnie z wcześniejszymi etapami

Wiemy, że podobają się Wam wybudowane już etapy Wiślanego. Lubicie ich kolorystykę i organizację osiedla. „Ósemka” nie może być gorsza! Dlatego zaproponujemy atrakcyjną strefę wejścia oraz eleganckie części wspólne – na posadzkach architekci przewidzieli gresy z najnowszych kolekcji polskich producentów, a wokół drzwi - eleganckie portale. Lustra, tapety oraz donice z zielenią dopełnią całości.

Przyjedź i zobacz

Warto przyjechać na osiedle, aby zobaczyć, jak rośnie Wiślany Mokotów. Równolegle z budową wcześniejszych etapów osiedla wybudowaliśmy ulice i chodniki, zaaranżowaliśmy zieleń.

Planujemy kolejne prace. Na parterach okolicznych budynków nie brakuje punktów handlowo-usługowych, tak bardzo potrzebnych na co dzień. Również w tym etapie zaplanowaliśmy lokal usługowy. Dzięki takim rozwiązaniom powstaje tkanka miejska - osiedle będzie zintegrowane z miastem, ale jednocześnie bezpieczne, gdyż z kontrolą dostępu na teren wewnętrzny.

W pobliżu osiedla działają także szkoły podstawowe oraz publiczne i prywatne przedszkola. Na osiedlu (przy ul. AK „Bałtyk”) swoją siedzibę ma fundacja Bo Warto, która dzieciom i młodzieży proponuje szeroki wachlarz zajęć.

Warszawiacy kochają MOKOTÓW

Wisła, Agrykola, Łazienki

Niedaleko stąd też do Fortu Augustówka, znajdującego się pośród terenów zielonych i stawów. Bo właśnie po tej stronie rzeki, w okolicach mostu Siekierkowskiego, zachowały się liczne starorzecza Wisły. To wymarzona okolica do uprawiania aktywnego wypoczynku.

To wciąż niejedyne miejsce w sąsiedztwie, gdzie można rozwijać swoje zainteresowania sportowe. Sportowcy amatorzy będą też mogli korzystać z bogatej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej w parku Agrykola. To jednocześnie ciekawe miejsce kulturalne, którego centrum stanowi Zamek Ujazdowski. Na więcej interesujących wydarzeń zapraszają też nieodległe Łazienki. To również wyśmienite miejsce na niedzielny spacer. Najbliższe wejście do królewskiego parku prowadzi od ul. Podchorążych.

Na zakupy i do centrum

Mokotów jest dzielnicą dobrze skomunikowaną z resztą miasta. Do pobliskiego Wilanowa można dojechać wieloma autobusami. Z kolei na prawy brzeg Wisły łatwo można się dostać Trasą Siekierkowską. Okolica jest również dobrze skomunikowana z galerią handlową Sadyba Best Mall. Osiedle Wiślany Mokotów to wreszcie dogodna lokalizacja dla osób często przemieszczających się na Stary Mokotów oraz do Śródmieścia. O wiele łatwiej wybrać się stąd też na starówkę czy na pokaz fontann na Podzamczu. Bliskość Wisłostrady zapewnia bowiem dogodny dojazd w kierunku północnym.

Już dziś dobry dojazd do centrum zapewniają autobusy kursujące al. Polski Walczącej, ul. Gagarina, Czerniakowską i Bartycką. Co więcej, do końca 2023 roku powstanie linia tramwajowa, która połączy Czerniakowską, przez Gagarina i Spacerową, z centrum miasta. Czas przejazdu ma wynosić mniej niż 15 min.

Rower w mieście

Mieszkanie na Czerniakowie i Siekierkach ma wiele zalet. Bliskość Wisły oraz Kopca Powstania Warszawskiego pozwala na wypoczynek rowerowy lub spacery. Miłośnicy dwóch kółek z pewnością korzystać też będą z bliskości Wilanowa, Powsina, a być może i Konstancina czy północnych Młocin, dzięki kilkudziesięciokilometrowej trasie rowerowej wzdłuż Wisły.

zamieszkaj w ulubionej dzielnicy warszawiaków

Zadzwoń
Odwiedź nas
pon-pt: 9:00-17:00
sob: 9:00-14:00
Bluszczańska 67, 00-712 Warszawa
Zostaw swoje dane
Wypełnij krótki formularz, skontaktujemy się z Tobą.
wymaganeok
wymaganeok
Rozważam kredyt hipoteczny. Proszę o niezobowiązujący kontakt ze strony specjalisty ds. kredytów Spravia Sp. z o.o.

Administratorem danych osobowych jest Spravia Sp. z o.o. ul. Skierniewicka 16/20, 01-230 Warszawa. Dane przetwarzane będą w celu prowadzenia działań marketingowych polegających na oferowaniu produktów i usług spółki Spravia lub spółek z nią powiązanych. Osoby, których dane dotyczą mogą skorzystać z następujących praw: prawa do żądania dostępu do swoich danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, prawa do cofnięcia zgody w dowolnym momencie (cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem) oraz prawa wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji

Jeżeli w przyszłości chciałaby Pani/chciałby Pan otrzymywać informacje dotyczące produktów i usług Spravia Sp. z o.o. lub spółek z nią powiązanych prosimy o udzielenie poniższych zgód:

Zaznacz wszystkie zgody
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Spravia Sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej (e-mail/sms/mms/rozmowa telefoniczna).
Zaznaczenie spowoduje, że dostaniesz informacje o podobnych mieszkaniach i promocjach z danego osiedla
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług Spravia Sp. z o.o. lub spółek z nią powiązanych.
Zaznaczenie spowoduje, że dostaniesz informacje o nowych wchodzących do sprzedaży etapach, osiedlach i promocjach
Wyrażam zgodę na używanie przez Spravia Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. komputer, telefon, tablet i inne) i automatycznych systemów wywołujących dla celów prowadzenia marketingu bezpośredniego.
Prosimy o zaznaczenie zgody!
Informacja na temat przetwarzania danych osobowych

Administratorem danych osobowych jest Spravia Sp. z o.o. ul. Skierniewicka 16/20, 01-230 Warszawa. Dane przetwarzane będą w celu prowadzenia działań marketingowych polegających na oferowaniu produktów i usług spółki Spravia lub spółek z nią powiązanych. Osoby, których dane dotyczą mogą skorzystać z następujących praw: prawa do żądania dostępu do swoich danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, prawa do cofnięcia zgody w dowolnym momencie (cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem) oraz prawa wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest zgoda osoby, której dane dotyczą (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE). Zgodę można wyrazić poprzez zachowanie, jakim jest wypełnienie i wysłanie niniejszego formularza. Dostęp do danych osobowych mogą mieć następujący odbiorcy danych: upoważnieni pracownicy administratora danych oraz podmioty świadczące na rzecz administratora usługi marketingowe i informatyczne. Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody na ich przetwarzanie. Podanie danych jest dobrowolne. Konsekwencją niepodania danych jest brak możliwości otrzymywania informacji o produktach i usługach spółki Spravia lub spółek z nią powiązanych. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych oraz realizacją praw przysługujących osobom, których te dane dotyczą można kontaktować się z administratorem kierując korespondencję na adres siedziby spółki lub poczty elektronicznej: recepcja.bok@spravia.pl. Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym można się skontaktować pisząc na adres poczty elektronicznej iod@spravia.pl lub na adres siedziby spółki.

SPRAVIA MEMBER OF CRESTYL GROUP