Szanowni Państwo!!

Szanowni Państwo, dziękujemy za zainteresowanie i wypełnienie formularza. Nasz doradca skontaktuje się Państwem w ciągu 48h w dni robocze od wysłania maila.

Jednocześnie informujemy o możliwości kontaktu telefonicznego lub osobistego:

Sprzedaż mieszkań
Bluszczańska 67, 01-230 Warszawa
(22) 290 77 89
e-mail:

Godziny otwarcia:
pn.-pt. 10.00-18.00, sob. 9.00-14.00

Pozostajemy do Państwa dyspozycji i służymy pomocą.
- zespół Budimex Nieruchomości

powrót do strony głównej

Budimex Nieruchomości

profesjonalizm, doświadczenie, kompetencje i bezpieczeństwo

Budimex Nieruchomości to duża i stabilna firma. Posiadamy doświadczenie i siłę Grupy Budimex. Nasz kapitał zakładowy wynoszący 657 333 000 złotych gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo powierzanych nam środków. Miarą jakości budowanych przez spółkę osiedli jest ich nagradzanie i wyróżnianie, w tym w prestiżowym konkursie „Budowa Roku”.

Dotrzymujemy naszych obietnic
Cieszymy się zaufaniem i opinią wiarygodnego dewelopera. Porównaj nasze zapowiedzi (wizualizacje inwestycji sprzed budowy) z rzeczywistością (zdjęcia wykonanych osiedli).

Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. poważnie podchodzi do ochrony danych osobowych. Spółka wdrożyła odpowiednie zabezpieczenia, procedury i rozwiązania, które mają za zadanie zapewnić bezpieczeństwo danych osobowych i zgodność w wymogami RODO. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie dobrowolnej zgody lub dla realizacji umowy lub w wykonaniu obowiązków prawnych. Realizujemy również marketing własnych produktów i usług Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do Państwa danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia zakresu przetwarzania lub przeniesienia. W razie pytań dot. ochrony danych osobowych zapraszamy do kontaktu iod.bxn@budimex.pl